Soovid keevitus ja värvitööd?

Keevitus ja värvitööd

IK-Transport autoteeninduses tehakse autode värvi-ja keretöid usaldusväärselt ja asjatundlikult kõikidele sõiduautodele ja väikebussidele.

Meie kogenud autoplekksepad saavad hakkama nii suurte kui ka väikeste vigastustega, milledeks võivad olla: mõlkis poritiib-, katus-, või kapott, muljutud küljekarp-, või uks.

Kerevenitus ja keredetailide remont on meie igapäevane töö. Vajadusel sobitame külge B-kategooria varuosa või otsime autolammutustest kasutatud originaalosa.

Oskame lisaks detailide vahetamisele ka neid taastad (remontida), mida kahjuks tänapäeval paljud kere-ja värvitöid teostavad ettevõtted ei suuda. Oluline on, et taastatav detail ei läheks kallimaks kui uue (kasutatud) detaili asendamine.

Plastikdetailide (esikaitserauad, tuled, porikummid, logarid, põhjaplastid) parandamisel kasutame kvaliteetset 2-komponentset 3 M`i plastikuliimi ja spetsiaalset metall-ja/või kapronvõrku. Sellisel viisil suudame tagada detailile parandamisel parima vastupidavuse. Parandatav koht on tugevam kui originaal kinnitus või detail.

Remondikalkulatsiooni koostamisel anname omapoolse professionaalse hinnangu, mis detaile oleks mõtet taastada ja milliseid mitte. Üritame mõista missugused on kliendi ootused ja millised on tema võimalused.

Meie eesmärk ei ole pakkuda kõige soodsamat hinda, vaid õiglast hinda tehtud töö tulemusele.